Upcyclingowy Zawrót Głowy

ogólnopolski konkurs ekologicznej kreatywności

Warsztaty 2015

Warsztaty recyclingowe poprowadzą:

icon_thinking01Agnieszka Gołembiewska – nauczyciel zajęć technicznych, muzyki i plastyki, z zamiłowania origamistka, animator Polskiego Centrum Origami. W wolnych chwilach zajmuje się cardmakingiem – tworzeniem oryginalnych, pojedynczych egzemplarzy kartek na różne okazje. Z zapałem gromadzi  papierowe ścinki, z których wyczarowuje różne papierowe cuda.


Ilona Majewska – animatorka kultury, z wykształcenia i pasji antropolożka. Od 8 lat prowadzi warsztaty i szkolenia z różnorodnymi grupami – od przedszkolaków do seniorów. W swojej pracy łączy atrakcyjne formy plastyczne, animacyjne z ważnymi treściami. Najbliższe jej obszary zainteresowań to edukacja, równość i wielokulturowość. Współtworzy Stowarzyszenie Tkalnia, współpracuje z różnymi organizacjami pozarządowymi, szkołami, bibliotekami, ośrodkiem dla uchodźców. Obecnie pracuje na Wędrownym Uniwersytecie Dziecięcym, który prowadzi zajęcia dla dzieci z małych miejscowości – filmowe, ekologiczne, upcyklingowe itp.. Uwielbia Łódź, czytanie reportaży, ma dwa niesforne koty i jeszcze bardziej niesfornego psa.


icon_thinking01Katarzyna Stelmaszczyk – z wykształcenia animatorka czasu wolnego, wychowawca, obecnie studentka kultury fizycznej i zdrowotnej. Na co dzień zajmuje się organizacją imprez, prowadzeniem warsztatów manualnych i tanecznych, a także malowaniem twarzy,  robieniem dużych baniek mydlanych oraz organizacją akcji wakacyjnych.


Małgorzata Błeszyńska – pedagog, nauczyciel zajęć artystycznych dla dzieci z doświadczeniem w realizacji wielu kreatywnych projektów. Lubi pracę z dziećmi i przywiązuje uwagę do utrzymania pozytywnej atmosfery, zachęcającej do własnej inwencji. Swoją miłość do dzieci realizuje również na zajęciach artterapii na Oddziale Onkologii Dziecięcej.

Katarzyna Ulatowska – doradca Zawodowy z pasją do rękodzieła. Łączy doświadczenie trenera i szkoleniowca z elementami terapii zajęciowej i rzemiosła. Motywuje i zachęca do uruchamiania własnej kreatywności. Tworzy z wykorzystaniem różnych, często niestandardowych materiałów..


icon_thinking00